لواشک شکلاتی از کجا بخریم؟

لواشک شکلاتی ، تضادی بی‌نظیر از دو مزه دلپذیر

لواشک طعمی است که همیشه در خانه‌های ایرانی رد پایی از آن دیده می‌شود و درگذشته شکلی ساده و بی پیرایه داشت. ورقه‌های نازکی از میوه‌های پخته‌شده که در برابر نور خورشید قرار می‌گرفتند تا کاملا خشک شوند؛ اما حالا آنها هم شکل و قیافه جدیدی به خود گرفته‌اند. طرز تهیه خود را حفظ کرده‌اند اما برای اینکه از دیگر تنقلات خوشمزه عقب نمانند به شکلی متفاوت مثل لواشک شکلاتی به دوستداران خود عرضه می‌شوند. شکل ارائه آنها عوض شده است اما همچنان در طعم و مزه بی‌رقیب هستند. لواشک آن‌قدر خوراکی ساده‌ای است که به سختی بتوان باور کرد که در بهترین و یا شاید بدترین خاطراتمان نقش اساسی را داشته است. یادتان می‌آید برای خوردن یک تکه لواشک بیشتر چند بار با خواهر و برادرهای خود دعوا کرده‌اید و آن را همراه با کتک‌خورده‌اید. چند بار به خاطر همین لواشک ساده با آستین ، اشک چشمتان را پاک‌کرده‌اید؟

لواشک شکلاتی یکی از همان محصولاتی است که طرفداران خاص خود را دارد. لواشک شکلاتی یادآور یک تضاد بی‌نظیر از دو مزه دلپذیر است. بالاخره این محصول شکلات است یا لواشک؟ و شاید ترکیبی از این دو مزه. ممکن است شکلاتی باشد که ردپایی از لواشک در آن دیده می‌شود و شاید هم لواشکی است که در کار شکلات دخالت کرده است. گیج شدید؟ خونسرد باشید. شما با یک لواشک مواجه هستید. از این رو به این محصول لواشک شکلاتی می‌گویند چون به‌صورت پیچی در لفافه‌های ویژه مانند شکلات بسته‌بندی می‌شود. شاید ترجیح بدهید از آن به‌عنوان لواشک پذیرایی یاد کنید. درهرحال فرقی ندارد این محصول مناسب ترشی‌خورها است و می‌تواند گزینه بسیار ساده و مناسبی برای پذیرایی در مراسم‌های رسمی و غیررسمی هم باشد. استفاده از آن  برای پذیرایی بستگی دارد که چقدر جرات متفاوت بودن را داشته باشید.

با لواشک شکلاتی ، لحظات خود را شیرین کنید

لواشک شکلاتی شیوه‌ای نوین برای استفاده از لواشک است. نوع بسته‌بندی آن این امکان را فراهم می‌آورد تا به راحتی بتوان از آن در مکان و موقعیت‌های مختلف استفاده کرد. محل کار ، اتوبوس و مترو ، سالن‌های انتظار ، پشت چراغ قرمز ، هنگام مطالعه کتاب و … به راحتی می‌تواند حال و هوای ما را عوض کند. کار به جایی رسیده است که از لواشک شکلاتی به‌عنوان خیرات نیز استفاده می‌کنند. حمل‌ونقل این محصول بسیار ساده است. وزن و حجم کمی دارد و از این رو به راحتی در جیب و کیف جا می‌شود. مقرون به صرفه است و به راحتی در دسترس قرار می‌گیرد. خوردن آن واقعا مانند یک شکلات ، ساده و راحت است. طعم‌های متنوع و گوناگونی دارد و به راحتی می‌تواند پاسخگوی سلیقه‌های متفاوت باشد. به سادگی از بین نمی‌رود و در مکان‌های خشک و خنک دوام بسیار خوبی دارد.

حضور آن در جشن تولدها بسیار پر رنگ شده است ؛ بخصوص اگر جشن تولد مربوط به کودکان باشد. چراکه با جنب‌وجوش کودکان بسیار سازگار است و بر عکس بسیاری از تنقلات پودر و ریز نمی‌شود و از این رو یک پذیرایی تمیز ، بی‌دردسر و درعین‌حال خوشمزه را رقم خواهد زد. لواشک شکلاتی یکی از گزینه‌های پذیرایی برای پک‌های همایش ، سمینار ، جشن‌های فارغ‌التحصیلی و مراسم‌های رسمی و غیررسمی  است. استفاده از آن می‌تواند گزینه‌ای متفاوت و بجا در روزهای عید باشد. ازآنجاکه قیمت انواع آجیل سر به فلک می‌کشد ، لواشک شکلاتی با کمترین میزان هزینه می‌تواند با طعم‌های متفاوت خود روزهای عید را شیرین کند. هزینه آن در برابر هزینه تهیه آجیل قابل‌مقایسه نیست. برای این منظور می‌توانید از انواع لواشک‌های خانگی فانتزی استفاده کنید و طعم و رنگ‌های مختلفی از میوه‌ها را برای مهمانان خود فراهم آوردید. آنها حتما نوع پذیرایی شما را تحسین خواهند کرد. متفاوت بودن را با لواشک تجربه کنید.

لواشک شکلاتی از کجا بخریم؟

خوردن لواشک شکلاتی که با مواد اولیه مرغوب ، تجهیزات به روز  در محیطی کاملا تمیز و بهداشتی تهیه شده باشد خالی از فایده نخواهد بود. لواشک محصولی است که از کنسانتره میوه‌ها تهیه می‌شود؛ یعنی میوه‌های سالم و با کیفیت پس از شستشو ، پخته و له شده و در دستگاه‌های مخصوص قرار می‌گیرند تا خشک شوند. اگر در تهیه لواشک روش خانگی و سنتی در پیش‌گرفته شود تنها از نمک برای مزه دار کردن آن استفاده می‌شود بنابراین می‌توان از لواشک به‌عنوان یک تغذیه سالم استفاده کرد و ازآنجاکه ماده اولیه و اصلی آن میوه است در خود خواصی از آنها را نیز دارد. در این خوراکی می‌توان انواع ویتامین و املاح معدنی میوه‌ها را یافت. بسیاری از لواشک‌هایی که مزه ترش در آنها غالب است به‌عنوان ملین کاربرد دارند که از جمله می‌توان به لواشک آلو اشاره کرد. استفاده از لواشک‌های سالم و با کیفیت می‌تواند یک میان وعده مناسب نیز باشد.

برای خرید لواشک شکلاتی کار سختی پیش رو نخواهید داشت. کافی است تا به یک فروشگاه معتبر مراجعه کرده و محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید. اگر می‌خواهید در محل کار خود باشید و یا از منزل بیرون نیایید و در ترافیک  و شلوغی شهر گرفتار نشوید و درعین‌حال به یک محصول با کیفیت دسترسی داشته باشید، چرا به ترش لند مراجعه نمی‌کنید. با ترش لند برای بیشترین انتظارات ، کمترین هزینه را پرداخت خواهید نمود. ما برای شما همیشه پر از سورپرایز خواهیم بود. طعم تازه میوه‌ها در انواع لواشک‌های سالم و بهداشتی برای شما مهیا شده است. با انواع سس لواشک می‌توانید مزه‌ای فراموش نشدنی را بچشید و ما را برای داشتن تجربه‌ای متفاوت به دیگران معرفی کنید. ظرافت ، هنر ، طعم و تعهد با هم درآمیخته شده است تا خاطراتی متفاوت و هیجان‌انگیز برای شما ساخته شود تا لواشک را با لبخند بخورید نه با کتک و دعوا !!!

منبع : ویکی‌پدیا ، دانشنامه آزاد

محصولات ما

محصولات جانبی

سس مخصوص لواشک

5,000 تومان
35,000 تومان45,000 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *